Bezpečnost a krizové řízení

Text dotazu

Prosím o rešerši publikace Bezpečnost a krizové řízení, co obsahuje atd..

Odpověď

Knihu si můžete vypůjčit v níže uvedených knihovnách, pokud je uvedeno "prezenčně", můžete publikaci studovat pouze ve studovně. Můžete se také obrátit na nejbližší knihovnu a požádat o zprostředkování meziknihovní výpůjční služby.

Pro zjištění, která knihovna publikaci vlastní jsme využili souborného katalogu www.caslin.cz a zadání názvu dokumentu.

Publikace Bezpečnost a krizové řízení / Dana Procházková. -- Vyd. 1. -- Praha : Police history, 2006. -- 255 s. byla zjištěna v následujících knihovnách:

Národní knihovna - prezenčně
Moravská zemská knihovna Brno
Středočeská vědecká knihovna Kladno
Vědecká knihovna Olomouc
Studijní a vědecká knihovna Plzeň
Severočeská vědecká knihovna Ústí nad Labem

Pokud máte zájem o rešerši - placenou službu - lze ji objednat písemně nebo prostřednictvím WWW formuláře, případně odesláním vyplněné objednávky ve formátu RTF e-mailem na adresu: reference@stk.cz. Zpracování kratších rešerší, kde zákazník souhlasí s platbou v hotovosti při osobním vyzvednutí rešerše, lze dohodnout i telefonicky.

Rešerše se zpracovává na základě rešeršního požadavku uživatele, který je pracovníky STK zformulován do rešeršního dotazu. Výsledkem rešerše je soupis dohledatelných záznamů dokumentů nebo údaje (např. kontaktní), obsahujících informace, které odpovídají tématu stanovenému požadavkem uživatele. Více informací včetně cen naleznete na
http://www.stk.cz/referencni_sluzby.html .