BEDŘICH MUDROCH, JOSEF JAKŠI

Text dotazu

Dobrý den, moc Vás žádám o poskytnutí zdrojů informací o těchto dvou jihočeských malířích, jsou součástí mé práce o Zapomenutých malířích Vodňanska. Děkuji Vám a jsem s pozdravem.

Odpověď

Dobrý den, v příloze vám zasíláme přehled zdrojů, které o obou malířích píší. kromě toho některé z nich uvádějí i další literaturu. Lze se také dotázat knihovny Uměleckoprůmyslového muzea (prostřednictvím této služby), která má rozsáhlé sbírky v oblasti výtvarného umění.