Báseň Jiřího Havla - Jak vrána chtěla zpívat v opeře

Text dotazu

Dobrý den, zajímalo by mne, v jaké knize bych našla báseň pro děti od Jiřího Havla - Jak vrána chtěla zpívat v opeře? Předem děkuji a přeji příjemný den,

Odpověď

Dobrý den, k vyřízení Vašeho dotazu jsme se spojili s dětským oddělením Městské knihovny v Praze, není v našich silách prohlížet všechny knihy, kterých je několik desítek.
Báseň "Jak vrána chtěla zpívat v opeře?" je na straně 37-/39/ knihy

HAVEL, Jiří. Než zazvoní potřetí. Ilustroval Karel Franta. 1. vyd. Praha: SPN, 1988. 85 s.