Bakalářská práce - zdroje pod tabulkou

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Ve své bakalářské práci jsem vytvořila z různých zdrojů jednu tabulku a nyní bych ji chtěla ocitovat, ale nevím si rady s tím, jak. Tabulka je totiž sice vytvořena celkem ze 3 zdrojů, ale každé políčko pochází z jiné stránky zdroje a v různém pořadí. Celkem, kdybych měla napsat zdroj ke každému poličku zvlášť, by šlo o 25 zdrojů s jednotlivými stránkami.
Nevím, zda je např. možné citovat pod tabulkou tak, že pod ní uvedu pouze ty tři zdroje a u nich vždy rozmezí stránek od - do, s tím, že by už ale oponent práce nedohledal přesně odkud je každé jednotlivé poličko, protože by se mu nabízely tři možnosti zdrojů pod tabulkou.
Doufám, že jsem svůj dotaz formulovala alespoň trochu srozumitelně. Moc děkuji.

S pozdravem

Adriana Němcová

Odpověď

Dobrý den,

myslím, že jsem Váš dotaz pochopila. Na stránkách Nová citační norma ČSN ISO 690 : 2011 Bibliografické citaze www.iso690.zcu.cz si vyhledejte v levé liště odkaz dotazy - vlastní fotografie, tabulky apod. Zde je popsáno jak citovat při tvorbně vlastních tabulek.

Přeji pěkný den

S pozdravem

B.Bindrová

Oddělení studovna KPB v Opavě

Použité zdroje

www.iso690.zcu.cz