babyboxy

Text dotazu

Dobrý den, prosím o zaslání nabídky odborných textů, historických pojednání, právní úpravy a úryvků z literárních děl, týkající se tématu babyboxů a opuštěných dětí. Velmi děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

o babyboxech  a vlastně i o opuštěných dětech  bylo napsáno velké množství článků i příspěvků v knihách (sborníky, jednotlivé kapitoly v monografiích apod.).

Knihy můžete hledat sama podle klíčových slov (předmětových hesel) ve volně přístupném elektronickém katalogu Národní knihovny ČR na www.nkp.cz, katalogy a databáze, báze NKC - knihy; články jsou v bazi ANL, vyhledává se stejným způsobem. Pokud byste chtěla zpracovat na toto téma rešerši, je to možné, ale je-li to rešerše k nějaké školní nebo vědecké práci, potřebujeme podle našich podmínek souhlas vedoucího práce. Součástí Vaší práce je totiž najít si zdroje, informace, literaturu a vypracovat k tomu rešerši. Pokud by byla rešerše vypracována námi, mělo by to být v práci uvedeno.