B. Brecht, Žebrácká opera

Text dotazu

Dobrý den,

podle mvs.cz máte v evidenci knihu Bertolta Brechta, Žebrácká opera. Je možné si knihu vypůjčit, i když nejsem registrovaným čtenářem Vaší knihovny?

Děkuji

S pozdravem

L.Krtková

Žebrácká opera / Bertolt Brecht ; [z německého originálu ... přeložil Rudolf Vápeník ; texty písní přeložil Ludvík Kundera]. - V tomto překl. vyd. 2., v nakl. Artur vyd. 1. - Praha : Artur, 2012. - 125 s ; (Edice D; sv. 100). - ISBN 978-80-87128-93-0.

německá dramata, divadelní hry

Brecht, Bertolt, 1898-1956
Vápeník, Rudolf,, 1911
Kundera, Ludvík

Odpověď

Dobrý den,

paní Krtková, abyste si mohla půjčit knihu domů, musíte být registrovanou čtenářkou knihovny a mít čtenářskou průkazku. Bez ní si můžete knihu pouze prostudovat na místě v knihovně (neodnášet si ji domů). Pokud nejste z Karviné a jste registrovanou čtenářkou jiné knihovny, můžete ve Vaší knihovně požádat o Meziknihovní výpůjční službu. My pošleme knihu do Vaší knihovny a a ti Vám ji za poplatek vypůjčí.