Autor písně

Text dotazu

Mohli byste mi prosím poradit, kdo nazpíval píseň s názvem, tuším \"Jsi můj sen\". Názvem si nejsem jistý, je to však česká verze originálu \"You´re my mate\" od Right said Fred. Část textu: \"Já měl včera den, když jsem zůstal sám, já měl včera sen, že Tě objímám. Pak přišel první drink, on přisedl si k nám, Ty odešla jsi s ním a já zůstal sám. Jsi můj sen a já si vzpomínám. Jsi můj den, co pořád proklínám...\"

Odpověď

Vážený pane, s pomocí kolegů v Českém rozhlase jsme nalezli informace, o které jste nás žádal.
Přikládáme jejich vyčerpávající odpověď a doufám, že toto jste hledal.

Dobrý den, zasílám Vám informace o hledané skladbě:

Titul: Jsi můj sen
Originální titul: You're My Mate
Autor hudby: Gray, Myke; Fairbrass, Christopher
Textař: Fairbrass, Richard
Český textař: Krejča, Pavel
Interpret: Drobný, Milan
Název nosiče: Milan Drobný - Gold
Vydavatel: Popron Music
Výrobní číslo: Popron Music 54 525-2
(www.rozhlas.cz)