archivy MSVK

Text dotazu

Kde má Moravskoslezská vědecká knihovna archivy a co všechno v nich má?

Odpověď

Archivy se v naší knihovně označují tzv. odkládací sklady, ve kterých jsou uloženy knihy s těmito signaturami: A, B, D, E, G 1 - G 176.499, G 200.000 - 223.399, H 1 - H 54.999, 1.000 G -11.999 G, 2.000 H - , tyto knihy jsou na objednávku do druhého dne (nikoliv však z pátku na sobotu) po 13.hod. Dále zde jsou uloženy starší ročníky časopisů a novin. Sklady máme na ulici Macharově 11, Hynaisově 9, Prokešovo nám. 7. Tyto prostory nejsou přístupné uživatelům knihovny.