Archivované české noviny

Text dotazu

Jaké máte české archivované noviny z období 50 až 70 let minulého století ?

Děkuji .

Odpověď

Dobrý den,

u nás v knihovně naleznete většinu celostátního tisku, který v té době vycházel:

Rudé právo

Mladá fronta

Lidová demokracie

Zemědělské noviny

Práce

Svobodné slovo

Československý sport

z regionálních to jsou např. Stráž lidu, Rovnost, Nová svoboda apod.

Noviny jsou pouze k prezenčnímu studiu, některé ročníky mohou být zdigitalizované a jsou v knihovně přístupné pouze přes počítač v knihovně. Záleží na tom, který rok, měsíc a den potřebujete, může se stát, že zrovna to konkrétní číslo nemáme.