Archiv noviny - dárek k narozeninám

Text dotazu

Dobrý den,
můj otec se narodil 20.7.1951 v Zábřehu. Ráda bych mu věnovala nějaký výtisk novin či časopisu, který vyšel v den jeho narozenin. Chtěla bych se zeptat, zda-li je něco takového pořídit u vás a pokud ano, co je třeba, aby výtisk mohl obdržet v den svých narozenin.
Děkuji moc.
Přeji hezký den

Zdeňka Krásová

Odpověď

Dobrý den,

noviny archivujeme až od roku 1953, takže, bohužel, žádaný ročník nevlastníme. Všechny výtisky novin (i starší ročníky) jsou uchovány v Archivu města Ostravy.

V příloze posíláme elektronickou adresu.

S pozdravem

Kateřina Koubová

studovna KMO

Použité zdroje

https://amo.ostrava.cz/cs