Antonín Novotný - Polaroid

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych vědět jestli si koupil fotoaparát Polaroid československý prezident Antonín Novotný nebo zda to byl jeho syn, generální ředitel Artie.
Děkuji

Odpověď

Dobry den,
bohuzel se nam nepodarilo zjistit, zda si fotoaparat znacky Polaroid zakoupil prezident nebo jeho syn.
Snad pry nekde existuje fotografie, kde drzi prezident v rukou fotoaparat, ale je to jen nepodlozena zprava "pametnika".  Nevyplyva z ni, zda je to zakoupeny fotoaparat prezidentem nebo fotoaparat nekoho jineho.