Anglický název filmu \"Zázraky se dějí\"

Text dotazu

Sháním film \"zázraky se dějí\" o mladé dívce, která po pádu letadla jde sama džunglí (v jižní americe) do civilizace. V Čechách je film pravděpodobně nedostupný (v půjčovnách). Pokud bych zjistil anglický název filmu a režiséra, byla by šance sehnat ho v zahraničí.

Odpověď

Dobrý den, film "Zázraky se dějí" pochází z roku 1974, režisérem je Giuseppe Maria Scotese. V angličtině je uváděn pod názvem "Miracles Still Happen" (italský název je "Miracoli accadono ancora").

Informace o filmu naleznete na internetovém serveru Česko-Slovenská filmová databáze (www.csfd.cz), kde je i prolink na anglickou databázi IMDb.