AKO ZíSKAT PRISTUP K PUBLIKACII DOLE UVEDENEJ?

Text dotazu

Záborský, Viliam, 1886-1943
Název :::Príručka II : o lesnom, pašienkovom a poľovnom poriadku, so zreteľom na hospodárenie lesmi a pašienkami spoločenstiev bývalých urbárnikov a komposesorátov, doplnky a vysvetlivky, ďalej o poľnom hospodárstve a poľnej polícii, o rybárstve a včelárstve, o styku úradov s úradmi v cudzine a cudzích štátov a o Najvyššom správnom súde v diele 1., o praktickom zariadení lesov v diele 2. / sostavili Viliam Záborský, Alojz Markovič et al.
Nakl. údaje Bratislava : Universum, 1933
Popis (rozsah) 359, 154 s. il.

Odpověď

Dobrý den,

Vámi uvedenou publikaci má naše knihovna k dispozici.

Pokud budete mít i nadále zájem o uvedenou knihu, je možné do ní nahlédnout, ale pouze ve studovně naší knihovny.

Na uvedenou publikaci zašlete případně požadavek e-mailem na  vypujcky@uzei.cz, následně budete vyrozuměn.

Publikace pak bude převezena z depozitního skladu v Kojeticích do Prahy (cca1 týden).

Jednorázový vstup 20 Kč/den

Registrace: 100 Kč/rok, student za polovinu.

Neposílá se jako MVS.

Podmínky k půjčování:

http://www.knihovnasvehly.cz/vypujcni-sluzby/

S pozdravem