Dotazy

Železniční vůz Lgs Lgss

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na informace o železničním voze třídy Lgs Lgss. Mnohokrát vám děkuji.

Země mlékem a strdím oplývající

Dobry den, prosim pekne, je znamo, ktery autor ci kronikar jako prvni vlozil do ust praotci Cechovi slovo strdi? kosmas udajne pouzil slovo mellis/med, kosmova kronika je udajne znama pouze z nekolika opisu, ktere se v urcite mire lisi, dalimil? hajek?

zemědělské pojištění v Čr a EU

Dobrý den, zpracovávám diplomovou práci týkající se zhodnocení a identifikace rizik v zemědělském podniku (ČR) - potřebuji tedy literaturu týkající se zemědělského pojištění v ČR a EU apod.

zemědělské pojištění v Čr a EU

Dobrý den píšu diplomovou práci na téma Identifikace a krytí rizik v zemědělském podniku (ČR) a potřebuji zdroje týkající se zemědělského pojištění v ČR, EU apod.

Zemědělské stavby

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda máte v knihovně k zapůjčení nějakou publikaci o zemědělských stavbách, konkrétně se mi jedná o sklady siláže a senáže. Předem děkuji za odpověď.

Zemědělství a počasí

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na nějaký materiál, který se by se týkal zemědělství a počasí v letech 1971,1939 a 1907 + jak se hospodařilo dříve (v těchto letech) a jak teď. Předem mockrát děkuji

Zeměpis

Jaká je nejvyšší hora světa? Jaký je řeka nejdelší světa?

Zeměpis, průmysl

Dobrý den. Budu velmi vděčná když mi odpovíte aspoň z půlky, ale bylo by velmi pěkné kdyby jste mi zkusili odpovědět na celou otázku. 1) V zeměpise jsme dostali takovou otázku. "Poznali jste, že rozmístění průmyslových závodů ovlivňuje potřebné suroviny, energie, voda, vhodné terénní podmínky, dopravní možnosti, dostatek kvalifikovaných pracovníků, požadavky trhu, politická a vojenská situace. Vypište tyto podmínky - lokalizační faktory. " ,, A já si vybrala CHEMICKÝ průmysl." 2) Co víte o světovém průmyslu? Máme si vybrat jednu největší značku a něco o ni napsat. Já si vybrala "ŠKODA". Ale nic jsem nenašla, ani v žádné encyklopedii, na internetu no prostě nikde. Tak jste už jenom moje jediná záchrana. Předem vám velmi děkuju. Na shledanou.

zeměpisná poloha

Prosím o určení přesné zeměpisné polohy města Dobrovice. Středočeský kraj okres Mladá Boleslav. Děkuji

Hledání v archivu