27. prosince v Anglii

Text dotazu

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat co se slaví 27.prosince v Anglii. Děkuju

Odpověď

Dobrý den,

dle dostupných informací se 27. prosince v Anglii žádný svátek neslaví. Pokud se však stane, že na některý ze státních svátků (v Británii tzv. bank holidays, protože banky, úřady, školy, obchody atd. bývají zavřené) připadne sobota nebo neděle, posune se svátek na nejbližší pracovní den, který je volný (tzv. substitute day = náhradní den).

Použité zdroje

https://www.ibesip.cz/[…]/Velka-Britanie-Zakladni-udaje-o-statu-br-Svatky